LeShow şimdi İstanbul'da

 01/15/2019 - 13:01

LeShow Uluslararası Deri ve Moda Fuarı, 24 – 26 Ocak 2019 tarihleri arasında ilk kez İstanbul’da kapılarını açıyor. 24 Ocak akşamı yapılacak galada 2019’un moda trendleri görücüye çıkacak. Fuarın defile sunuculuğunu Jülide Ateş, koreografisini Asil Çağıl yaparken podyumunda Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Ece Gürsel, Sema Şimşek gibi birçok özel isimle beraber Özkan Uğur da yer alacak.

 

21 yıldır Moskova’da düzenlenen, deri moda sektörünün en önemli fuarı LeShow Uluslararası Deri ve Moda Fuarı İstanbul'a taşındı. 24 Ocak günü 11.00'de İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenecek törenin ardından açılacak fuar her gün 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

LeShow İstanbul Fuarı'nın biletleri Biletix’te satışa sunulmuş olup, gelirleri de Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında NEYAD’a kız çocuklarının eğitimi için bağışlanacak.

ABD, Avustralya, Almanya, Arjantin, Belarus, Bulgaristan, Ermenistan, Fas, Güney Afrika Cumhuriyeti, Hollanda, İngiltere, İtalya, Kazakistan, Mısır, Pakistan, Portekiz, Rusya, Sırbistan, S. Arabistan, Tataristan, Ukrayna, Vietnam ve Yunanistan gibi değişik ülkelerden 500’ü aşkın satın alıcı konuğun davet edildiği fuarda, 10 ülkeden 150 üretici firma deri hazır giyimin yanı sıra dış giyim, aksesuar, ayakkabı ve çanta koleksiyonlarını yeni pazarlar ve ziyaretçilere tanıtma fırsatı bulacak.